DesktopGate Uzak Pc Bağlantısı ve Canlı İzleme

DesktopGate en gelismis ve kullanimi en kolay SQL Server üzerinde çalisan canli monitör izleme yazilimidir.
Canli izlemenin yani sira geçmise dönük raporlama,aktivite raporlari,ekran görüntülerini kullaniciya sezdirmeden yapabilme,bunun yani sira anlik ileti,aga bagli tüm bilgisayarlara toplu mesaj gönderebilme,dosya transferi,canli baglanti esnasinda bilgisayara müdahale edebilme özelliklerine sahiptir.


Uzak monitör izleme için kullanilabilecek en gelismis ve en profesyonel yazilim olarak DesktopGate diyebilirim.O kadar ileri gitmisler ki ,ayni anda sinirsiz monitörü canli görüntüleyip kimseye sezdirmeden tüm hareketleri loglayabiliyorsunuz.Ek olarak geçmis faaliyetleride raporlayabiliyor.Dosya aktarma ya da aktarilan dosyalara ulasabilme imkani sagliyor.IT departmanina yetki verildigi takdirde mükemmel bir zaman tasarrufuda saglanabilir.

Kolay kullanim

DesktopGate uzaktaki ofis bilgisayarlarini kontrol etmek, kayit altina almak, ve geçmisini raporlamak için her büyüklükteki takimlarin yöneticileri ve takim liderleri için üretilmis kolay kullanimli bir programdir.
 
Ayni zamanda son derece güçlü ve kisisellestirebilir niteliktedir.

Demo Yazilim :

http://www.desktopgate.com/Download.aspx     Linkback: https://www.buyuknet.com/desktopgate-uzak-pc-baglantisi-ve-canli-izleme-t43826.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

DesktopGate Uzak Pc Bağlantısı ve Canlı İzleme
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

DesktopGate Uzak Pc Bağlantısı ve Canlı İzleme

DesktopGate Uzak Pc Bağlantısı ve Canlı İzleme »DesktopGate en gelismis ve kullanimi en kolay SQL Server üzerinde çalisan canli monitör izleme yazilimidir. Canli izlemenin yani sira geçmise