Google, Yandex Harita Kaydı - mapsgen.com

tarantula90131.03.2017 - 23:40
     Gelişen teknoloji, mobil cihaz kullanımı ve daha pek çok farklı faktör internet kullanımının artmasını sağlıyor. Hem kişisel hem de kurumsal pek çok firma için dijital dünya inkar edilemeyecek bir seviyeye geldi.

     Bu bağlamda kişiler ödeme, alışveriş, sağlık, iletişim ve daha birçok alandaki işlemlerini internet üzerinden gerçekleştiriyorlar. Özellikle iletişim alanında çok büyük kolaylıklar sağlayan internet dünyası, gitmek istenilen herhangi bir yerin arama motorlarında aratılması sonucunda o yerin adres ve telefon bilgilerine ulaşma imkanı sağlıyor.

     Adres bilgilerine ulaşıldıktan sonra gidilecek alışveriş merkezi, restoran, iş yeri veya daha farklı birçok lokasyona ulaşmak için Google ve Yandex’in sunduğu harita hizmetleri kullanılabilir. Harita hizmetleri sayesinde; gidilecek lokasyon ile bulunulan lokasyon arasında kaç dakikalık mesafe olduğunu, kaç kilometrelik mesafe olduğunu ve farklı ulaşım yollarıyla o lokasyona nasıl gidileceğini öğrenebilirsiniz.

     Eğer bir firma sahibiyseniz ve kişilerin sizi tam iş yeri noktanızda bulmasını istiyorsanız Google harita kayıt işlemlerini yaptırmanız gerekmektedir. Bu kayıtlar, iş yerlerinin konumunu doğrudan sunuyor. Firmalar, Google harita firma kaydı gerçekleştirdikten sonra müşteriler tarafından arandıklarında firmanın tüm iletişim bilgilerine ulaşabiliyorlar. Ulaştıkları adres bilgilerine tıkladıklarında da çıkan yönlendirmeler ile iş yerinin tam olarak nerede olduğunu bulabiliyor ve bu lokasyona ulaşabiliyorlar.

     Aynı durum Yandex için de geçerlidir. Kişiler arama motoru olarak Yandex kullanıyorlarsa firma aramalarını da Yandex üzerinden yapacaklardır. Bu yüzden Yandex harita kayıt da firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kayıt sayesinde arama motorunu Yandex olarak kullanan kişiler istedikleri işyerinin adresini görüntüleyebilecek. Böylece firmaların müşteri sayısında gözle görülebilir bir artış yaşanacaktır.

     Firmalar için zor bir süreç olan Google firma ekleme işlemi mapsgen.com tarafından sizin için yapılmaktadır. Birçok firmanın tercih ettiği bu web sitesi üzerinden kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kayıt işlemleri sırasında sizden istenen bütün bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Kayıt işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra 149 TL yıllık hizmet ücretini de ödemeniz gerekmektedir.

Linkback: https://www.buyuknet.com/google-yandex-harita-kaydi-mapsgencom-t46342.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Google, Yandex Harita Kaydı - mapsgen.com
Google, Yandex Harita Kaydı - mapsgen.com
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2