İngilizce Yılbaşı Mesajları

Buyuknet30.12.2015 - 23:19
İngilizce Yılbaşı Mesajları

In NEW YEAR; life to keep, not to miss love, I wish at this time, multiplied by two to avoid falling And allocate time to perform them yourself HAPPY NEW YEAR!

YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine MUTLU YILLAR!!2015 with our pain, our joy will stay behind 2015 more hope, more joy, more happiness you bring In the life of beautiful, happy tomorrow, real friendships always be with you New year to you and all the loved ones health, happiness, joy, success, abundance of money, I wish to bring love and peace Happy New Year!

2015 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak 2016 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim Mutlu Yıllar!!The source of life Love is a passion of love, passion a purpose, the objective is to share something with someone, to share friendship, if friendship is to always remember mind! In the new year and further consolidated our friendship be eternal wish me many more happy years!

Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!Bank branches in the love of happiness, 2012 No to your account, 365 days more were admitted Wishing you a happy way to spend HAPPY NEW YEAR

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2016 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle MUTLU YILLAR
There are still a new year in our door By 2016 we will enter everything you want to happen these days Wishing Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!

Yine yeni bir yıl var kapımızda 2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!


Pure white snow, what happened has happened get errors of the past covers Offers a new future and a new beginning to us New year to all of humanity and peace to our country, with the hope the new year bring happiness your congratulations Get everything by your heart!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım Her şey gönlünüzce olsun!


Get a year by 2016, such that all the negativity of forget us Wishing you a year of requests will happen

2016 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2015 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyleEntering a new year I wish love and peace Wars, suffering and disasters, such as one year behind her husband passed away in hopes of keeping Nice to years!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla Nice Yıllara!


Brotherhood was born, his love of combining, perhaps still, perhaps tired, still happy, still hopeful, still full of love for many years!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!


In 2016 to meet the ever imagine desperate and you shouldn stay with my wishes Good and healthy new year!

2016 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle İyi ve sağlıklı seneler!Happy new year to get us Happy new year you also get Health, success and happiness get

Yeni yıl bizlere kutlu olsun Yeni yıl sizlere de kutlu olsun Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun


In the new year, everything to be by your heart I wish, I wish to place all your expectations Happy birthday

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim Mutlu yıllarToday is the worst day ever do not laugh New Year's filled full of the most sincere smile and a large paved with Merry Christmas Wishing you pass

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllarThe new year bring you joy and happiness Wishing you love the most sincere regards

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle en içten sevgilerimleBetter years, all together, hand in hand HAPPY NEW YEAR!

Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele MUTLU YILLAR !!!Such as sugar, honey, I wish you to spend a year beautiful dream good years

Şeker gibi tatlı, rüya gibi güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum iyi yıllar

Linkback: https://www.buyuknet.com/ingilizce-yilbasi-mesajlari-t45554.0.html

cuma23313.02.2016 - 10:46 |
I asked God for a minute and he gave me a day

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
İngilizce Yılbaşı Mesajları
İngilizce Yılbaşı Mesajları
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2
İngilizce Yılbaşı Mesajları

İngilizce Yılbaşı Mesajları »İngilizce Yılbaşı Mesajları In NEW YEAR; life to keep, not to miss love, I wish at this time, multiplied by two to avoid falling And allocate