İngilizce Hikayeler

Eşref08.05.2015 - 16:15

İngilizce Hikayeler
Dil bilmek kadar güzel, insanı insan yapan ve kalitesini artıran bir başka olgu daha yoktur. Büyüklerimizin dediği gibi bir lisan bir insandır, medeniyet seviyesi ülkelerdeki insanların bildikleri yabancı dilerle göre belirleniyor artık. Kendini ispat etmiş, kültür düzeyi yüksek ülkelerde yaşayanlar bir değil iki yabancı lisanı bile rahatlıkla konuşabiliyorlar, bizim onlardan eksik bir tarafımız olmadığına göre neden biz de bunu başarmayalım, neden gelişmiş uluslar gibi olmayalım ki? Hem eskisi gibi İngilizce öğrenmek için ezber yapmaya, çok çalışmaya gerek de yok, online video indiriyorsunuz ve dinleyip tekrarlar yaparak kendinizi ve dilinizi geliştiriyorsunuz.

Video konuları ise son derece farklı, değişik, ilginç, tuhaf, çılgın ve hatta abartılı olarak belirlenmiş. Bunun tek nedeni de sizin ilginç konulara vereceğiniz dikkat ve öğrenilenlerin akılda kalıyor olmasıdır. İngilizce hikayeler dinlemek, anlamadığınız yerleri pekiştirmek için tekrar, tekrar indirip dinlemek sizi eğlendirecek, zaman geçirtecek ve anlamadan İngilizcenizi ilerletmenize sebep olacaktır. Okullarda öğretilen İngilizce ile mukayese bile kabul etmeyecek kadar etkili olan bu sisteme bayılacaksınız, alacağınız sonuçların mükemmel olması ise amacınıza ulaştığınızı gösterecektir.

Zaman içinde kendinizi derslerinize o kadar çok kaptıracaksınız ki, dersleri tekrar etmek için birkaç kez indirmenize bile gerek kalmayacaktır. İngilizce öğrenmenin en keyifli yanı, insanın kendine olan öz güveninin yükselmesidir. Bu da ileride sizin yapacağınız işlere daha sıcak bakmanızı ve daha konsantre olarak yeni bir görüş açısı benimsemenize yol açacaktır. Ezbersiz, dinlemekle ve sorulan sorulara doğru yanıtlar vermekle İngilizce öğrenmenin tadına varacak ve bu sistemi keşfettiğiniz için kendinizle guru duyacaksınız. En kaliteli internet siteleri bu iş için sizlere yardıma hazırlar. Görevi İngilizce öğretmek olan bu siteler size bir tık mesafesi kadar uzakta.Linkback: https://www.buyuknet.com/ingilizce-hikayeler-t44865.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
İngilizce Hikayeler
İngilizce Hikayeler
(Ortalama: 5 üzerinden 1.3 - 4 Oy)
4