Işıldayan Avizeler

Eşref10.11.2013 - 01:13
Kadınların en yakın arkadaşı hiç şüphesiz gardıroptur. Alışveriş yaptıktan sonra kıyafetler teker teker denenir ve daha sonra gardıroba dizilir. Alışveriş yapmayı seven insanlar genellikle büyük bir gardırobu tercih ederler. Bu sayede kıyafetler her zaman derli toplu durur. Düzensiz eşya kullanımı çoğu zaman zaman kaybı yaratır. Örneğin her sabah işe ne giyeceğiniz konusunda tereddüt yaşıyorsanız, gardırobunuzu mutlaka gözden geçirmelisiniz. Eğer kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde yerleştirmediyseniz  sürekli olarak telaşa kapılırsınız. Oysa bütün kıyafetlerinizi ütüleyip, askılara asarsanız her zaman zaman kazanan siz olursunuz.  Kombin yapmakta işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Örneğin kombinlediğiniz bir kıyafeti sabah uyandığınızda hemen giyip evden çıkabilirsiniz. Çünkü kombin yapmak zaman alan bir iştir ve siz daha önceden kıyafetinizi tasarladığınız için hiç zorlanmazsınız. Her zaman şık olmanın yolu gardırobunuzdan geçer.
Gardrop modelleri arasından evinizin dekorasyonuna en uygun olanı seçin. Ev dekorasyonunda gardırop son derece önemlidir. Yatak odasında bulunan dolap ne kadar büyük olursa o kadar iyidir. Çünkü kıyafet sürekli alınan bir şeydir ve bu sebeple olabildiğince geniş bir dolap edinmeniz faydalı olacaktır.
Avize seçimi de ev dekorasyonu için son derece önemli. Avizeler ışıl ışıl olmalarıyla evinize bambaşka bir hava katarlar. Avize modelleri arasından evinize en uygun olanı seçmelisiniz. Bu seçimi yaparken önceliğiniz hangi odaya avize almanız gerektiğidir. Yatak odanıza avize alırken küçük bir modeli tercih edebilirsiniz. Salona alınacak avize ise daha gösterişli ve büyük olabilir. Salon en çok vakit geçirilen yer olduğu için bu özel alanı en güzel şekilde dekore etmelisiniz. Bunu yaparken avizenin ışıltısından da faydalanabilirsiniz.
Ev dekorasyonu pek çok kişinin önemsediği bir şeydir. Çünkü özel alanlar her zaman özen gerektirir. Salonunuzu dekore ederken avize seçiminizle misafirlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Dekorasyon dergilerini de karıştırarak hayalinizdeki evi dekore edebilişiniz. Ev eşyası satın alırken zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınızdan da yardım alabilirsiniz. Böylece keyif dolu bir alışverişe çıkabilirsiniz.

Linkback: https://www.buyuknet.com/isildayan-avizeler-t42250.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Işıldayan Avizeler
Işıldayan Avizeler
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2