Kısa sürede sağlıklı zayıflama

forget10.04.2016 - 01:17
Günümüzün en önemli sorunlarından biri zayıflamak. Zayıflamak için çok da strese gerek yok aslında. Yiyeceklere dikkat ederek ve porsiyonlarımızı küçülterek başlayabiliriz. Zayıflamanın yanında vücudun sıkılaşması da önemli. Bacakların daha sıkı görünmesi için işe egzersizlerle başlayabilirsiniz. İç bacak kasları için özel egzersizleri de bunların arasına dahil etmemiz gerek. Daha sıkı bacaklara sahip olacak kilo verdikten sonra vücudumuz sarkmayacak.      İç bacaklar için egzersizler ve en etkili olanı da bacak inceltme hareketleridir. Bacakların daha sıkı, daha şekilli ve sıkılaşma için yapılabilir. Yaz aylarının gelip çattığı, şort ve mayoları çıkaracağımız zaman geldi. Hal böyle olunca diyet listeleri, yürüyüşler, spor ve bunlardan daha pratik olan egzersizlere de başlama vakti. İşe bacak kaslarını çalıştıracak egzersizlerle başlamak yerinde olacak. Bunun için 30 dakikalık bir yürüyüşle başlayabiliriz. İkinci olarak egzersizlerimizin ilki yan yatıp bacak kaldırma hareketidir. 15-20 kez tekrarlayabilirsiniz. Ardından sırt üstü yatıp bacakları yukarı kaldırın. Bu egzersizi de 20 kez yapabilirsiniz. Üçüncü olarak makas hareketini uygulayabilirsiniz. Sırt üstü yatılıp bacaklar yukarıya kaldırılır. Bacaklar yanlara doğru açılıp birbirinin üzerine getirerek makas hareketi yapılır. 20 kez de bu hareket yapılabilir.
 
      Başlangıç olarak bu egzersizlerle başlayabilirsiniz. Hem fazla vakit harcamayacaksınız hem de bacaklarınız daha zayıf ve sıkı görünecek. Pratik yollarla etkili sonuç isteyenler bu egzersizlerle devam edebilir.

Linkback: https://www.buyuknet.com/kisa-surede-saglikli-zayiflama-t45719.0.html

mabgraves27.09.2016 - 02:40
iradeyi devam ettirmek en önemlisi. başlamak kolay oluyor, istikrar sıkıntıya sokan. biraz iradeyi güçlendirmeli.

lotuseaster07.10.2016 - 00:29
evet kesinlikle irade önemli, bırakıp kalıyoruz yoksa.

forget07.10.2016 - 00:59
evet kesinlikle irade önemli, bırakıp kalıyoruz yoksa.

Aynen katılıyorum size.

Etiket:
sağlıklı zayıflama  kısa zayıflama 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Kısa sürede sağlıklı zayıflama
Kısa sürede sağlıklı zayıflama
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2
Kısa sürede sağlıklı zayıflama

Kısa sürede sağlıklı zayıflama »Günümüzün en önemli sorunlarından biri zayıflamak. Zayıflamak için çok da strese gerek yok aslında. Yiyeceklere dikkat ederek ve