Zeytinyağı ile yüz maskesi nasıl yapılır?

forget30.04.2016 - 20:00
      Güzellik için bakım şart. Tabi ki de de bakımdan önce temizlik gerek. bunun parçası olan yüz temizliği ve bakımıdır. Yüzümüz hassas olduğu için dikkat etmek gerek. Bildiğiniz üzere her maske yüzümüz için uygun olmayabilir. Ya da farklı işlevler için farklı maskeler denemek lazım. İşte bir maskeyle tüm bunlara sahip olacaksınız. Zeytinyağının mucizevi etkilerini duymuşsunuzdur. Öğreneceğiniz bu maskeyle hem yüzünüz temizlenecek hem yumuşacık cilde sahip olacaksınız hem de kuru ciltten kurtulacaksınız. Ayrıca daha canlı bir cilt sizin olacak.

*

      Malzemeler;
 
      Bir kabın içine bir tatlı kaşığı hakiki zeytinyağı, bir tatlı kaşığı süt, bir çay kaşığı tuz, bir tatlı kaşığı şeker ve 4-5 damla limon ekliyorsunuz.

     Masaj yapacağınız yüzünüze uygulayın. Yarım saat beklettikten sonra ılık suyla yıkayabilirsiniz. Bunu haftada iki kez uygulayabilirsiniz.  Cildi aşırı yağlı olup özellikle sivilce sorunu olanlar zeytinyağı olmadan maskeyi uygulayabilir. Çünkü zeytin yağı cildi yağlandıracağı için sivilce oluşacaktır. Öte yandan cildiniz zeytinyağı ve sütün etkisiyle yumuşacık, limonun etkisiyle tertemiz olacak. Yumuşacık ve parlak bir cilde sahip olmak bu kadar kolay. Üstelik doğal ürünlerle, doğal yollarla ve pratik şekilde olacak.

Linkback: https://www.buyuknet.com/zeytinyagi-ile-yuz-maskesi-nasil-yapilir-t45754.0.html

muhammetali7615.05.2016 - 12:02
site çok iyi


Eşref15.12.2016 - 16:07
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Zeytinyağı ile yüz maskesi nasıl yapılır?
Zeytinyağı ile yüz maskesi nasıl yapılır?
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2