Kuru Cildi Doğal Nemlendirme

forget31.07.2017 - 00:55

Kuru cild nasıl nemlendirilir?
Eğer yüzünüzde pul pul dökülmeler görülüyor makyaj yaptığınızda yüzünüz pürüzsüz görünmesini engelliyorsa öncelikle yüzünüzü kuruluğunu gidermeniz gerekmektedir.Bunun için evde birkaç pratik yöntemle yüzünüzdeki kuruluktan kurtulabilirsiniz hem saglıklı bir cilde sahip olursunuz hemde pürüzsüz bir ciltte sahip  olursunuz.

Bunun için evde pratik yapılacak belli başlı şeyler

Öncelikle her derde deva olan balın faydası saymakla bitmez İşte balında kuru ciltlerde yumuşaklık ve nemlendirme özelliğine sahiptir.Bir çay kaşığı balı bir pamukla veya parmağınızla yüzünüze yayın biraz bekletin 20 dk gibi zaten yüzünüzde nasıl emdiğini fark edeceksiniz ılık suyla durulayınız .Haftada bir kaç kere yapmanızda fayda vardır.
İkinci önereceğim süt evet ama hazır sütlerden değil organik süt temin edin haftada bir kaç kere yüzünüze sürdüğünüzde etkisini görürsünüz.

Diğer önerim ise yoğurt yoğurt hem cildinizi güzelleştirir hem de beyazlatır ve ayrıca yumuşaklık ve nemlendirme etkisine sahiptir.

Bunları yaptım ama hala yüzüm çok kuru diyorsanız Anev'in derinlenmesine nemlendirici kremi alın gerçekten devamlı kullanımında ne kadar nemlendirdiğine siz bile inanamayacaksınız gün içinde yüzünüzü kuru hissettiğinizde sürün ve yatarken de sürün bir hafta gibi kısa bir zaman diliminde nemlenmiş bir cilde sahip olacaksınız.

Linkback: https://www.buyuknet.com/kuru-cildi-dogal-nemlendirme-t46459.0.html

Etiket:
cild nemlendirme  kuru cildi nasıl nemlendiririm  yüzü nemlendirme  nemlendirme krem  doğal cild nemlendirme 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Kuru Cildi Doğal Nemlendirme
Kuru Cildi Doğal Nemlendirme
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2