Kusursuz Bir Cilt'e kim Sahip Olmak İstemez ki

     Kusursuz bir cilde kim sahip olmak istemez ki? Ama olmamamızda imkansız değil hani. Makyaj kadınlar için ölümsüzlük formülü gibi yavaşlatıcı, Ama bazen günlük hayatımızda yada gece akşam yemeklerine giderken elbise ayakkabı çanta herşey kusursuz olmalı ama yüzünüz ayrı bir kusursuz olmalı insanların ilk dikkat edeceği yüzünüz bunun için de makyajınız harika olmalı.

*

      Öncelikle dudaklar önemli ruj sürmeden önce dudaklarınıza mutlaka peeling yapın. Yüzünüzüz için olan ürünü kullanabilirsiniz. Ya da dudaklarınızı diş fırçası ile fırçalayabilirsiniz Fırçalamak çok etkileyici sonuç verecek hem de anında! Bu işlemlerden sonra dudak koruyucunuzu nemlendirici olarak sürüp ardınızdan rujunuzu uygulayan bu işlemi yapmadan öncekiyle şimdiki arasındaki farkı göreceksiniz ..

     Şimdi sırada kirpikler hiçbir zaman kirpikleriniz istediğiniz gibi tek tek ayrılmıyor mu? Bunun sebebi ıslak, nemli ya da yağlı olmaları olabilir. Çözümü ise çok basit fırçanın ucuna aldığınız birazık pudra yardımıyla kirpikleriniz rahatça ayrılabilir Ayrıca maskarayı kirpiklerinizin ucundan başlarsanız istemeden de olsa onların daha kısa görünmelerine yol açarsınız kirpik diplerinizden sürmeye başlayarak semini kuvvetli tutarsanız yeniden yaratmaya çalıştığınız kirpikleriniz eskisinden daha uzun bir görünüme sahip olacaksınız.

     Fondoten sürerken de şuna dikkat etmelisiniz siz bakımlı kadınlar çok kalın bir fondöten sürerseniz ince çizgilerin içine yerleşir ve minik çizgilerinizi dahil, cildinizin en ufak sorununu bile ortaya çıkarır yüzde tabaka gibi görünür,  bunu olmasını istemezsiniz sanırım..

     Allık kadın için vazgeçilmez bir makyaj ürünü tabi yanlış kullanımı ise felaket sonuçlar çıkmasına neden olur böyle bir görünüm hem hoş olmaz bunu engellemek için bir şöyle ki yüzünüzü iyi tanımanızda yatmaktadır. Hangi  yüz  tipine sahip olma bilincindeyseniz eğer oval ya da yuvarlak bir yüze sahipseniz elmacık kemiklerinizin altına sürmelisiniz.Bu elmacık kemiklerinizin daha belirgin görünmesini sağlar.Ama yüzünüz köşeli ise allığı elmacık kemiklerinizin üzerine doğru sürmelisiniz.Mükemmel olmak hiçde zor değil azıcık yardımla.


Linkback: https://www.buyuknet.com/kusursuz-bir-cilte-kim-sahip-olmak-istemez-ki-t43392.0.html

 
Etiket:
cilt bakimi  cilt beyazlatma  yuz bakimi  doğal güzellik ürünleri  dogal cilt bakimi 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Kusursuz Bir Cilt'e kim Sahip Olmak İstemez ki
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Kusursuz Bir Cilt'e kim Sahip Olmak İstemez ki

Kusursuz Bir Cilt'e kim Sahip Olmak İstemez ki »     Kusursuz bir cilde kim sahip olmak istemez ki? Ama olmamamızda imkansız değil hani. Makyaj kadınlar için ölümsüzlük formülü gibi