Karbonat maskesi ile mucizevi bir cilt

forget20.04.2016 - 04:36


   Yüz bakımı o kadar da zor değil. Aksine gayet kolay ve pratik yollarla hem yüz temizliğinizi yapmış olacak hem de yüz bakımınızı yapabilirsiniz. Böylelikle mucizevi bir cilde sahip olacaksınız. İşte bunlardan biri de karbonatlı yoğurt maskesidir. Peki karbonatlı yoğurt maskesi nelere nasıl etki edecek? 1 tatlı kaşığı yoğurt ile 1 çay kaşığı karbonatı karştırın. Krema kıvamına gelince yüze masaj yaparcasına yüzünüze uygulayın. 30 dakika bekletip ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Hassas ve kuru cilde sahipseniz 5-10 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır.
   
   Karbonatın renk açıcı etkisiyle birlikte ciltteki lekelerden kurtulacaksınız. Bunun yanında ciltteki  yağlanmadan kurtulacak tam anlamıyla cildinizde temizlik sağlayarak yüz bakımınızı yapmış olacaksınız.  Esmer cilde sahip olup bu esmerliğin hafif açılmasını isteyenlerin tam da istediği karbonat maskesi. Temiz, parlak ve bakımlı bir yüzün olması bu kadar kolay. Işıl ışıl, tertemiz pırıl pırıl bir cilde sahip olacaksınız.

Linkback: https://www.buyuknet.com/karbonat-maskesi-ile-mucizevi-bir-cilt-t45742.0.html

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Karbonat maskesi ile mucizevi bir cilt
Karbonat maskesi ile mucizevi bir cilt
(Ortalama: 5 üzerinden 1.7 - 3 Oy)
3
Karbonat maskesi ile mucizevi bir cilt

Karbonat maskesi ile mucizevi bir cilt »    Yüz bakımı o kadar da zor değil. Aksine gayet kolay ve pratik yollarla hem yüz temizliğinizi yapmış olacak hem de yüz bakımınızı