Rüyada Bayılmak

Eşref12.05.2015 - 15:38
Rüyada bayılmak kedere neden olacak şeyler yaşamaya delalet ederken mutluluktan bayılmak rüya sahibinin havalara uçacağı kadar güzel bir haber alması anlamına gelir. Rüyada bayılmak aynı zamanda kişinin sağlığıyla da tabir edilir, bu kişi zımba gibi sağlam biridir. Fakat bazı rüya tabirleri bu durumun tam aksine yorum yapar, sağlık sorunu ve mutsuzluk olarak tabir ederler. Aynı zamanda da kişinin kendine değer vermediğine, sağlığıyla oynadığına, düzenli ve disiplinli bir hayat sürmediğine dair yorum yaparlar.

Rüyada Bayılmak Ve Ayılmak

Rüyada bayıldığını ve sonrasında da ayıldığını gören kişi, üzüntülerinden ve döktüğü göz yaşlarından sonra ferahlık bulacak, esenliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Bayılma Numarası Yapmak

Rüyada bayılma numarası yapan kişi bazı nedenlerden dolayı kendini mağdur göstermek isteyecek demektir. Bu kişi paralı bir kimseyse, kendisinden borç istenmesin diye kendini zor durumdaymış gibi gösterebilir, eğer kişi sevdiklerinin kendisine ilgi göstermediğini düşünen biriyse ilgi görmek ve dikkat çekmek için mağdurmuş gibi davranabilir.

Linkback: https://www.buyuknet.com/ruyada-bayilmak-t44991.0.html

Etiket:
Rüyada Bayılmak 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Rüyada Bayılmak
Rüyada Bayılmak
(Ortalama: 5 üzerinden 1.7 - 3 Oy)
3