Rüyada Saç Görmek Ne Demek

Eşref14.07.2013 - 05:13
Rüyada Saç Görmek Ne Demek

Bir kişinin rüyasında saç görmesi şöyle tabir edilir.Kişinin Rüyasında saçlarının uzadığını görmesi mal ve uzun ömürle tabi edilir.

Ayrıca Saçlarını kıvırcık halde görmek, izzet ve yüksekliğe işaret eder.Kadının rüyada saçını siyah görmesi, efendisinin doğru, sağlam ve temiz olacağına işaret etmektedir.

Kişi Saçının döküldüğünü görmüş ise bu rüyayı gören kişinin mal ve eşya kaybına ile tabir edilir.

Linkback: https://www.buyuknet.com/ruyada-sac-gormek-ne-demek-t41470.0.html

esra9222.07.2013 - 21:54
Rüyamda saç görmüştüm saçlarım uzun tarıyordum. Ne olduğunu merak ediyordum. çok teşekkurler

Eşref18.01.2014 - 07:14
   Mala ve uzun ömre; Saçın normal olarak uzaması zenginliğe ve uzun ömre, aşırı uzaması erkek için gam ve kedere, kadın için hoş geçime, değerli olmaya, nefsine hakim olmaya, Erkeğin başını tıraş etmesi hacca, yolculuğa, şeref ve itibara, makam ve mevkiye;

   Devlet memurunun satını tıraş etmesi görevden alınmaya, Kadının saçını tıraş etmesi kocasının yahut yakın akrabalarından birinin vefat etmesine, Kadının saçının kısmen yahut tamamen kesilmesi eşiyle kavga etmesine ya da musibete, Kadının saçını tamamen beyazlaşmış görmesi kocasının fısk ve günahına, istikametten ayrılmış olmasına; Saçlara ak düşmesi dinde güzelliğe yahut malda meydana gelecek noksanlığa, Saçlarının döküldüğünü görmek anne ve baba cihetinden gelecek üzüntüye, Dağınık saç malın israf edilmesine, Genç olan kimsenin saçının ağardığını görmesi ağırbaşlı olmaya yahut yoksulluğa, Saçın azalması hapse, borca yahut yoksulluğa, Saçsız olduğu halde takma saç (peruk) giydiğini görmek refah ve bolluğa, Dazlak (kel) olduğunu görmek gam ve kedere;kel olduğu halde saçının tekrar bittiğini görmek izzet ve şerefe, hayra ermeye, Saçını tarakla taramak izzet ve devlete, taranken beyaz kıl vs. düşmesi, eline geçecek maldan infak etmeye, Saçını yıkadığını ve sularının aktığını görmek başkalarının durumuna muttali olmaya, onların da kendi durumunu biliyor olmasına, Ensesini tıraş etmek borcunu ödemeye, Saçın büklüm büklüm olması menfaat ve hayır meydana gelmesine, Kıvırcık saç sünnete uymaya yahut rehin vermeye, Saça kına yakmak kadın için sevince, feraha delalet eder.

   Rüyada saçını görmesi uzun olmasına ya servet sahibi olmasına yorumlanır. ruyada saçının dökulmesi bir yakınınızın sizi sırtınızdan vuracagını belirtir. saç kesmek veya kestirmek kötu haber almak demektir ve dikkatli olunması gerektigini bildirir. saçlarını kazıtan erkek is hayatında tatsız olaylar yasar demektir. ruyada saçını agarmıs olarak görmek gençler için uzun yasamaya ve guçlu olmaya yorumlanır.saçın dökulmesi para derdidir. saçların birden gurlesmesi zenginliktir.saç taramak, degerli arkadaslık kuracagına isarettir.; saç örmek, zengin ise daha da zengin olmaya ve isini buyutmeye yorumlanır. saçlarını kestiren kadın özel yasamında degişikliğe gider.

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Rüyada Saç Görmek Ne Demek
Rüyada Saç Görmek Ne Demek
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2