Rüyada tatlı görmek neye işarettir.

Rüyada tatlı kısmettir..
Rüyada her hangi bir tatliyi görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yolculuktan dönmeye, hastaliktan sifa bulmaya, bekarin evlenmesine, ilim ve tövbe etmeye isarettir. Rüyada tatli yemek sifaya isarettir.

Rüyada tatlı görmek ve bilhassa yemek, hangi çeşit olursa olsun güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten sakınarak herkese cömert davranmaya işarettir.

Tatlı görmek ve yemek, ilim öğrenme isteğine, bildiğiyle amel etmenin mutluluğunu yaşamaya işarettir.

Bazen rüyada tatlı görmek ve bilhassa yemek, helâl olan tüm dünya nazlarını tatmaya, gam ve kederden uzak mutlu bir hayat yaşamaya, hastalıktan kurtulmaya, tövbe ve istiğfara işaret eder.’

Rüyada tatlı yemek; hapisteki kimsenin hürriyetine kavuşmasına, yolcunun dönmesine, güzel ve tesirli söze işaret eder. Rüyada muhallebi, sütlaç, kaymak ve tavukgöğsü gibi sütle yapılan tatlıları görmek ve özellikle bunlardan yemek, hayır, menfaat, helâl mal, sağlık ve esenlikle yorumlanır.


Linkback: https://www.buyuknet.com/ruyada-tatli-gormek-neye-isarettir-t46027.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Rüyada tatlı görmek neye işarettir.
Rüyada tatlı görmek neye işarettir.
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2

Bu içeriği nasıl geliştireceğinizi yazın...

Türkiyenin başkenti neresidir. Eksik harfi tamamlayın.:


Rüyada tatlı görmek neye işarettir.

Rüyada tatlı görmek neye işarettir. »Rüyada tatlı kısmettir.. Rüyada her hangi bir tatliyi görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yolculuktan dönmeye, hastaliktan