Rüyamızda yılan görmenin anlamı

Rüyada yılan görmek pek hayra işaret olunmamak ile birlikte, her manada düşman demektir.

Rüyada görülen yılan, düşman anlamını taşımaktadır. Rüyada görülen yılan ne kadar büyük ise düşmanın gücüde bir o kadar büyüktür, küçük yılan, küçük düşmandır. Yılanın rengi siyah ise kazanca, beyaz yılan, yararlı sermaye anlamına gelir. Rüyada yılan öldürmek, gizli düşmanlık yapan kişiyi farkında olmadan etkisiz duruma getirmeye, elinde yılan tuttuğunuzu görmek, korkularınızdan emin olacağınıza, yatakta yılan görmek, ecelinizin geldiğine, yılanın boynunuza sarıldığını ve onunla mücadele ettiğinizi görmek, düşmanıyla karşı karşıya geleceğinize ve zarara uğrayacağınıza işarettir. Yılanın zehrinin çok olduğunu görmek, düşman gücünün de o kadar etkili olduğu anlamına gelir. Yılanı başınıza doğru çıktığını görmek, devlet dairesinde saygı ve itibar göreceğinize tabir edilmektedir. Yılanı evde baktığını görmek işinizde derece atlayacağınıza işarettir. Evinizin herhangi bir yerinde yılan görmek evliler için aralarında çıkacak sorunlara veya tartışmalarına delildir. Etrafınızın yılanlarla dolu olduğunu ve yılanlar tarafından sokulduğunuzu görmek ev halkının düşmanlığına, bu kişilerden uzak durulmasına işarettir. Ölmüş yılan görmek, düşmanın Allah tarafından uzaklaştırıldığına yorumlanmaktadır. Yılanın herhangi bir azanızdan çıktığını görmek, evlatlarınız tarafından düşmanlık göreceğinize tabir edilmektedir. Yılan tarafından yutulduğunu görmek ün sahibi olacağınıza işarettir.
İri ve uzun yılan görmek, korkuya işaret edebilir. Bazen de, iri ve uzun yılan görmek aile, kadın ve çocuktan gelecek düşmanlığa işaret edebilir. Bazen de, iyi olmayan, şerli olan komşuya yorumlanabilir. Eğer bir kimse rüyada iri ve uzun bir yılana sahip olduğunu görürse büyük hükümdarlığa nail olur. Yılan görmek, düşmana veya devlet ya da bir hazine veya kadına yorumlanabilir. Yılan görmek, mal düşkünü olan bir düşmandır. Yılanı tuttuğunu gören kimse emniyet içerisinde bir düşman tarafından mal elde eder. Eğer bu kişi yılanı öldürdüyse düşmanına karşı galip gelir. Eğer bir kimse kendisini yılan ısırdığını görürse, düşmanı tarafından bir sıkıntı ve zorluk yaşar.
Eğer rüyada yılanı yaktığını görürse, düşmanını zor durumda bırakır veya düşmanlarına karşı galip gelir. Yılanın kuş gibi uçtuğunu gören kişinin ise düşmanları başka bir yere gider. Küçük yılan görmek, küçük çocuğa işaret edebilir. Küçük olan bir yılanı öldürdüğünü gören ise, küçük çocuğu vefat eder.
Yine rüyada sokaklarda yılanların gezdiğini gören o yerde savaşın meydana gelmesine yorumlanabilir. Yılan avladığını gören kimse ise düşmanına hile yaparak ondan bir şey elde eder. Siyah yılan görmek, hile yapma  huyu çok olan düşmanın en kötüsüne işaret edebilir. Beyaz yılan ise, zayıf ve güçsüz olan düşmandır.
Eğer bir kimse yılanı deliğine girip sonra çıktığını görürse, güçlü olan düşmanı ile harbeder ve düşmanından korkar ve birbirlerinden ayrılırlar.
Eğer bir kimse yılanla kavga ettiğini görürse, o kimseyi üzgün edecek kişi başına musallat olur. Eğer yılan onu sokarsa, başına beklenmedik bir felaket gelir ve dünyadan ümidini keser.
Kendi yatağında bir yılan olduğunu ve onu öldürdüğünü gören kimsenin eşi vefat eder. İkiye bölünmüş yılanın parçalarını eline aldığını gören kimse düşmanı olan kimseden istifade eder. Eğer yılanın etini çiğ olarak yediğini gören, düşmanına ve düşmanının malına karşı başarı elde eder ve sevince erişir. Eğer yılanın etini pişirerek yediğini görürse, düşmanına galip gelir ve helal mala nail olur. Yılanın kendisini zehirleyerek vücudunun herhangi bir yerini şiştiğini gören kimsenin bir düşmanı ile düşmanlığı olur ve kendisine istemediği birşey isabet eder. Yılanın zehirinin kendisine tesir ettiğini ve et  ve kemiklerinin birbirinden ayrıldığını gören, düşmanı ile harbeder ve ona mağlup olur. Ailesi ve çocukları başka şehirlere dağılır.

Linkback: https://www.buyuknet.com/ruyamizda-yilan-gormenin-anlami-t42479.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Rüyamızda yılan görmenin anlamı
Rüyamızda yılan görmenin anlamı
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2

Bu içeriği nasıl geliştireceğinizi yazın...

Türkiyenin başkenti neresidir. Eksik harfi tamamlayın.:


Rüyamızda yılan görmenin anlamı

Rüyamızda yılan görmenin anlamı »Rüyada yılan görmek pek hayra işaret olunmamak ile birlikte, her manada düşman demektir. Rüyada görülen yılan, düşman anlamını