Rüyada birisinin Elini öptüğünü görmek

Bazen rüyalarımızda gördüklerimizi hatıralayamıyoruz hatırladıklarımızda yorumlayalım ozaman

Rüyada el öpmek mutlu bir hayat yaşamaya yorumlanır.

Rüyada el öpmek sevgi, saygı ve iyi karekter olarak yorumlanır. Rüyada annenin veya babanın elini öptüğünü görmek aile bağlarının kuvvetli olmasına delalet eder. Rüyada eşinizin elini öpmek evinde huzurlu bir hayat yaşar. Rüyada tanımadığı birinin elini öptüğünü görmek çevresi tarafından çok sevildiğine yorumlanır. Rüyada ölmüş birinin elini öptüğünü görmek çevreniz tarafından saygı göreceğinize yorumlanır.
Rüyada görülen uzun el cömertliğe ve kuvvete yorumlanırken, kısa el görmek ise cimriliğe yorumlanır. Rüyada elin kesilip vücuttan ayrıldığını görmek yakınlarından birinin ölümüne yorumlanır. Rüyada iki elinden birinin kesildiğini görmek uzun yaşamaya delalet eder. Rüyada elinin yok olduğunu görmek aşık olmaya yorumlanır. Rüyada elleriyle birlikte başka ellerininde olduğunu görmek başkasından gelecek yardıma yorumlanır. Rüyada kendi elinin başka birinde olduğunu gören mal elde eder.

Linkback: https://www.buyuknet.com/ruyada-birisinin-elini-optugunu-gormek-t42478.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Rüyada birisinin Elini öptüğünü görmek
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Rüyada birisinin Elini öptüğünü görmek

Rüyada birisinin Elini öptüğünü görmek »Bazen rüyalarımızda gördüklerimizi hatıralayamıyoruz hatırladıklarımızda yorumlayalım ozaman Rüyada el öpmek mutlu bir hayat