Syron 4 Mevsim (365 Days) Lastikleri Nasıl

Syron 4 Mevsim Yani 365 Days Lastikleri

Lastikler 365 gün yaz kış entegreli yani sıcak soğuk çipli lastikler olarak üretilmektedir.

Türk menşeili ve Alman mühendisliği tarafından Germany Enginerd tarafından Alman ürünü olarak üretilmektedir.

Yol tutuşu diğer bilinen Michelin Good Year lastiklerin yanında hatta Continental lastiğinin yanında testte 1. olarak çıkmıştır ve Alman Tüv onaylı olarak piyasada raflarda yerini almıştır..

Alan müşterilerin çok memnun olduğu her defasında dile getirilmektedir.

Ayrıca lastiğin kaucuk yapısı çok sert olmadığı için karlı yollarda yola daha iyi tutunarak vakumlar sayesinde kendini yola daha iyi adapte edip karlı yolların canavarı olarak bilinen everest seriside göz boyuyor.

Lastik 24 ay garantisinin olmasıda ayrı bi hoşnut konusu olduğundan alan müşteriler kafası rahat araçlarına takabiliyorlar.

Araçlar arabalarına takılan lastiklerden yola tutunma oranının %70 daha iyi olduğunu motorun rahatlamasından fark edebiliyoralar.

Fren performansı diğer bilinen markalarla başa başa veyahut bir tık yüksek olması insanın bu malı almasına yönetecek en büyük etken olduğuda birçok dilde dile getiriliyor.

Asıl amaç fren olduğu için daha az patinaj çekerek lastik ömrünün uzamasıda artı bi avantajdır..

Lastiğin XL yani çift kat yanak olmasıda türkiye yollarında çukur gasis  kapan gibi yerlere girildiğinde zarar almadan geçmesi ve lastik yanağının bir kat yere yapışıp bir katıda lastik yanağını koruma görevi almasıda sürücünün konforlu bi sürüş yapmasını sağlıyor.

Bridgestone bile syronun xl yani çift kat yanak teknolojisini taklit edip emniyet lastiği demesinin nedeni budur.

Asıl patenti Syronda bulunan emniyet lastiğinin ileriki günlerde XXL yani üç kat yanak teknolojisiyle lastik piyasasında önemli ölçüde etken yapıp yeni lastiklerini raflara sürecektir.

Lastik sürücüye güven verdiği için yakıt konusunda daha az yakıt harcamasıda bu lastiği sürücünün alması büyük etken olarak dile getiriliyor..

365 gün 4 mevsim lastiği hem sıcak ve hem soğuk entegre edilip M&S ibaresi basılıdır ve ceza yeme olayınız asla yoktur..

Linkback: https://www.buyuknet.com/syron-4-mevsim-365-days-lastikleri-nasil-t45572.0.html

Ankara Karton,Pet,Plastik,Naylon,Hurda Geri Dönüşümü

 
Etiket:
syron lastik nasıl  4 mevsim syron lastik  syron dört mevsim lastikleri  syron ever  kış lastikleri 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Syron 4 Mevsim (365 Days) Lastikleri Nasıl
(Ortalama: 5 üzerinden 3.00 , 13 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Syron 4 Mevsim (365 Days) Lastikleri Nasıl

Syron 4 Mevsim (365 Days) Lastikleri Nasıl »Syron 4 Mevsim Yani 365 Days Lastikleri Lastikler 365 gün yaz kış entegreli yani sıcak soğuk çipli lastikler olarak üretilmektedir. Türk