Turkcell Hediye 15MB Kampanyası

Eşref30.06.2014 - 09:00
İnternet APN (erişim noktası) ayarlarından hata alarak internet bağlantısı kuramayan abonelere 15 MB hediye.

Kampanyaya katılım 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir.


Hediye 15MB Kampanyası

Hediye 15 MB Kampanyası, internet APN (erişim noktası) ayarlarından hata alması sebebi ile internet bağlantısı kuramayan abonelere sunulacaktır. 13-17 Haziran 2014 tarihleri içerisinde APN ayar hatası almış abonelere, 30 gün boyunca geçerli 15MB ücretsiz tanımlanacaktır ve kampanya süresince abone iptal etmediği sürece her ay yenilenecektir.

Daha Fazla Bilgi

Hediye 15MB Kampanyası, internet APN ayarlarından hata alması sebebi ile internet bağlantısı kuramayan abonelere sunulacaktır. 13-17 Haziran 2014 tarihleri içerisinde APN ayar hatası almış abonelere 30 gün boyunca geçerli 15MB ücretsiz tanımlanacaktır ve kampanya boyunca abone iptal etmediği sürece her ay yenilenecektir. İptal işlemi müşteri hizmetlerinden yapılabilecektir. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Paketin kotasının doldurulması durumunda herhangi bir aşım ücreti aboneye yansıtılmayacak, kullanım hızı 1 kbps'ye indirilecektir. Paket üst hız limiti 43,2 mbps'dir.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Ayrıntılı bilgi Turkcellde: http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/hediye-15mb-kampanyasi?place=campaigns_category

Linkback: https://www.buyuknet.com/turkcell-hediye-15mb-kampanyasi-t43169.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Turkcell Hediye 15MB Kampanyası
Turkcell Hediye 15MB Kampanyası
(Ortalama: 5 üzerinden 1 - 5 Oy)
5