Turkcell Emekli İnternet Paketi Kampanyası

Eşref15.09.2014 - 05:49
Tüm emeklilere özel ayda sadece 3 TL'ye aşımsız internet keyfi!

3 TL / AY  Hemen Katıl

Kampanyaya katılım 31 Ekim 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Emekli İnternet Paketi Kampanyası

Emeklilere özel 500 MB internet paketi ile emekliler çocuklarından, torunlarından haberdar olabiliyor, istedikleri oyunları oynayıp, gazete okuyarak internette keyifli vakit geçirebiliyor, üstelik aşım korkusu olmadan!

Daha Fazla Bilgi

Kampanyadan, hattın sahibi ya da hattın kullanıcısı 60 yaş ve üzerinde olan bireysel aboneler yararlanabilecektir. Yararlanmak için EMEKLI INTERNET yazıp 2222’ye göndermek yeterli. Hesabım, Maya, 757 2222 ve Nakit POS kanallarından da alınabilir.
Paket kapsamında aylık 3 TL’ye 500MB verilecektir. Ön ödemeli hatlar için 30 gün içinde, faturalı hatlar için fatura dönemi süresince kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket ücretine KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
Paket faturalı hatlar için fatura dönemi boyunca, ön ödemeli hatlar için 30 gün süresince geçerli olacaktır. Paket iptal edilmedikçe, otomatik olarak faturalı hatlar için her fatura döneminde, ön ödemeli hatlar için 30 günde bir olmak üzere 12 ay boyunca yenilenecektir. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Paket ön ödemeli hatlar için 30 gün içinde, faturalı hatlar için fatura dönemi süresince bir kez alınabilir. Saat aralıklı paketler ve internetin dakika ve SMS ile birlikte verildiği TL paketleri ile alınamaz.
Paket satın alındığı anda aktif olur. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Paket, 500MB içerir ve paketin üst hız limiti 7.2mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. 500MB bitiminde abonelere aşım ücreti yansıtılmayacak ve internet hızları 1kbps'a düşürülecektir. Paket kullanımlarımları 3.şahıslara devredilemez.
Emekli internet paketinden yararlanan ve mevcutta Turkcell Emekliler Kulübü üyesi olmayan aboneler, paketten yararlanmaya başladıklarında Turkcell Emekliler Kulübü'nden ücretsiz üye olurlar. Turkcell Emekliler Kulübü, müşterileirmizin ihtiyaçlarınıza özel avantajlar ve servisler sunan ücretsiz bir kulüptür, detaylı bilgi için http://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/emekliler-kulubu.
Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

Satın Alma SeçenekleriEMEKLI INTERNET yaz 2222’ye gönder

Linkback: https://www.buyuknet.com/turkcell-emekli-internet-paketi-kampanyasi-t43505.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Turkcell Emekli İnternet Paketi Kampanyası
Turkcell Emekli İnternet Paketi Kampanyası
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2