Yurdum İnsanından En Komik Yazılar

Kadın, 34
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de "Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış" diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?


Erkek, 31
Valide hanım bana aşırı kızdığında "Keşke seni doğuracağıma osursaydım" der. O anda beni derin felsefi düşünceler alır. Demek ki insan ne oldum değil, ne olmaktan kurtuldum demeli.


Kadın, 22
Brokoliye "Profesör" diyen bir anneannem ve arkasından da "Hahaha! Protokole profesör diyor!" diyen bir dedem var. "Onlarla yaşamak çok eğlenceli." diye boşuna demiyor kardeşim.


Erkek, 27
Eşimle tartışıyoruz ve bir müddet sessizlikten sonra "Ben harakiri yapacağım!" diyerek eşim sessizliği bozuyor. "Aman yarabbi, kapandı odasına ne yapıyor bu kadın?" diye kara kara düşünüyorum. Sonra "Yok." diyorum "Kesinlikle yapmaz öyle şey." Ve 15 dakika sonra eşim odadan elinde kağıttan yapılmış bir kurbağa ile çıkıyor. Eh be kadın keşke origami yapsaydın harakiri yapana kadar.


Kadın, 20
Babannemle oturmuş konuşuyoruz; "Sinemaya gidelim mi?" diyorum. "Ben gelmem, zaten halanla gittik hiç beğenmedim." diyor. "Hangi filmdi?" diyorum. Aynı cidddiyetle cavabımı alıyorum. "Yüzüklerin Beyefendisi." Biz ailecek görüşüyoruz, hepsi çok beyefendi büyücüler.


Kadın, 29
Ben alkışları, dar yolda gel işareti yaparak yol verdiğim araç şoförüne istiyorum. Zira kendisi taciz olayına, ''Aman efendim siz gelseydiniz, benim arabam daha geniş, rahat ederdik'' diyerek kibarlık ve konukseverlik katmıştır.


Kadın, 24
Çamaşır makinasını 'Kızım, yavrum' diye hatta okşayarak seven bir anneannem var. Eeee 11 çocuk doğurup büyütüp, 80 yaşıma kadar çamaşırları elimde yıkasaydım ben o makineye bayramda harçlık bile verirdim vallahi!


Erkek, 31
Hep komik itiraflarıma alışmış itiraf.com sakinlerine, danışma babında sormak isterim. Bir arkadaşım bugün yaptığım kürtajlar için, "Düşününce Apo'dan farkın yok, sen de bebek katilisin, o da!" dedi. Hayatımın hiçbir döneminde bu kadar sorguladığım olmamıştı bu işi. Ağrıma gitti. Savunamadım da kendimi. Ne yapmalıyım?


Erkek, 30
Çalıştığım fabrikada, bekçi köpeklerine Ramazan dolayısı ile oruç tutturan, sonra da daha Ramazan'ın ikinci gününde iftar saatine yakın ısırılan bekçimizi izninizle yerin dibine gönderiyorum.


Kadın, 35
Canlı yayına bir izleyici bağlanıyor, iki oğlunun da da psikolojik sorunları olduğundan bahsediyor. Spiker uzman yardımı alıp almadıklarını soruyor. İzleyici, "Almaz mıyız? Bir sürü psikopatlara götürdük." diye cevap veriyor.

Linkback: https://www.buyuknet.com/yurdum-insanindan-en-komik-yazilar-t44202.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Yurdum İnsanından En Komik Yazılar
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Yurdum İnsanından En Komik Yazılar

Yurdum İnsanından En Komik Yazılar »Kadın, 34 Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de "Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger