Avea Aşımsız 1GB Aylık İnternet Paketi

Eşref01.07.2014 - 01:00
Paket Bilgisi
Aşımsız 1GB paketi ile ayda 19 TL’ye 7,2 mbps hızında* internet cebinize giriyor. Üstelik paket kullanım hakkınızı bitirdikten sonra paket aşımı ve sürpriz fatura yok!

Daha da hızlı bağlantı için 43,2 mbps Mobil Plus hızında Hızlı Aşımsız 1GB paketini deneyin!

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 19 TL’dir.
Paket kapsamında, her fatura döneminde 1 GB internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
Paket kapsamında sunulan 7,2 mbps’ye kadar üst bağlantı hızlı 1 GB internet kullanım hakkı Internet APN ve WAP APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.
43,2 mbps’ye kadar hızlı bağlantı için Mobil Plus hızında Hızlı Aşımsız 1GB paketini deneyin!
*Üst bağlantı hızı paket kapsamında ulaşılabilecek en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızı kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Üst bağlantı hızına ulaşabilmek için 3G abonesi olunması gereklidir.
3G yazıp 5555’e ücretsiz göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
Paketiniz kapsamındaki kullanım hakkınız (1GB) dolduğunda internet erişiminiz sonlandırılacaktır. Fatura dönemi içerisinde tekrar internet erişimi sağlamak isterseniz farklı bir internet paketi almanız yeterlidir. Paketiniz yenilendiğinde internet erişiminiz sağlanacaktır.
AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir.
Paketiniz kapsamında kalan kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
Paketinizi iptal etmek için IPTAL ASIMSIZ 1GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.

Kaynak

Linkback: https://www.buyuknet.com/avea-asimsiz-1gb-aylik-internet-paketi-t43170.0.html

liverpooltorres10.09.2014 - 21:42
valla bende 4 gb jet modem vardı sınırı gecince yavaslıyorl

Eşref10.09.2014 - 22:00
Sınırsız olarak 4gb dan sonra internet hızı düşürüldüğünden dolayı yavaşlama oluyor.

Eğer internetinizin hızlı mb bitmemesi için opera miniyi kullanarak resimleri kapalı yaparak daha yavaş harcamış olursunuz.

liverpooltorres12.09.2014 - 18:05
Sınırsız olarak 4gb dan sonra internet hızı düşürüldüğünden dolayı yavaşlama oluyor.

Eğer internetinizin hızlı mb bitmemesi için opera miniyi kullanarak resimleri kapalı yaparak daha yavaş harcamış olursunuz.
valla admin dediğni gibi hiç gelmiyor gelse koy yavas olsun orda bizi kandırlar yani

Eşref12.09.2014 - 20:57
Evet 4gb den sonra hız yavaşlar kandırıyor gibi oluyor aslında sınırsız diyorsunuz ancak sınırlı oluyor bende zamanında kullanmıştım.

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Avea Aşımsız 1GB Aylık İnternet Paketi
Avea Aşımsız 1GB Aylık İnternet Paketi
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2