Rüyada Ablasını Gelinlikle Görmek Rüya Tabiri

Rüyada Ablasını Gelinlikle Görmek Rüya Tabiri

Abla
yani
Kardeş.

Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir.

Yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde koruma göreceğinize ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir.

Rüyasında ablasını görmek, bekar ise yakında iyi bir evlilik yapacağına ; evli ise, bir kız çocuğu doğuracağına; bu rüyayı bir erkek görmüş ise, beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçeceğine veyahut çok hayırlı bir haber alacağına işarettir. Bir rivayete göre; ablasından büyük bir menfaat göreceğine, ablası yoksa onun yerine koyduğu bir kimseden aynı şekilde bir menfaat bulacağına delalet eder. Bazı tabircilere göre ise rüyada abla görmek, şefkatle ve sevgiyle yorumlanır. Rüyada bir ablası olduğunu görmek, aile içinde çok sevildiğine işarettir. Ablasını yanaklarından öptüğünü gören, mutlu bir geleceğe sahip olur. Ablası tarafından öpüldüğünü görmek ise, kendisinin ev halkına bağlılığını gösterir.

Linkback: https://www.buyuknet.com/ruyada-ablasini-gelinlikle-gormek-ruya-tabiri-t40380.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Rüyada Ablasını Gelinlikle Görmek Rüya Tabiri
Rüyada Ablasını Gelinlikle Görmek Rüya Tabiri
(Ortalama: 5 üzerinden 2.2 - 44 Oy)
44

Bu içeriği nasıl geliştireceğinizi yazın...

Türkiyenin başkenti neresidir. Eksik harfi tamamlayın.:


Rüyada Ablasını Gelinlikle Görmek Rüya Tabiri

Rüyada Ablasını Gelinlikle Görmek Rüya Tabiri »Rüyada Ablasını Gelinlikle Görmek Rüya Tabiri Abla yani Kardeş. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya