seksi sözlerEşref28.10.2018 - 12:51
Bugünün gece olmasını o kadar çok bekledimki… Sıcaklığına kavuşmak için…

Gözlerinin içine ilk baştığımda eridim bittim.. işte budur benim kadınım dedim.. iyiki varsın hayatım…

Hayatımdaki En güzel şeysin, En özelimsin, En duygusalımsın, Bu hayatı senle tattım Senle yaşadım ve ölenedek senle yaşayıp yaşlanacağım..

Sen ne giyersen giy, Ne kadar süslenirsen süslen hepsi boş sevgilim.. çünkü doğal güzelliğin beni bitiriyor

Gözlerine baktığımda eriyorum.. dudaklarini emesim geliyor dayanamıyorum sevgilim, çok seksisin..

Bu Yürek sende tattı şehveti.. En derinlerinde Hissetti sıcaklığı.. Gözlerinin içinde kayboldu.. O sıcak yüreğini hiç bir zaman esirgeme tekaşkım…

Benim aklıma bu kadar seksi Söz geldi.. siz ziyaretcilerimiz arşive katkıda bulunabilirsiniz..

hayatta iki şeyi çok sevdim biri sen biride sigara sigarayı atıyorum ama seni atamıyorum aşkım çünkü seni bitiremiyorum o anı yaşamak istiyorum…


- Üfff yavrum, anam, yalarım, yutarım, döşerim.. Sayın abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu Telsim ‘in motivasyon mesajidir, biz buna cep-to taciz diyoruz. Belki başkaları da bu uygulamaya başlar ha ne dersiniz fena olmaz değil mi?

Boynuma sürterek göğüslerinin arasından, aşağıya, kalçamın yanına kadar getirip, yuvasına oturttum, çıkan şılak sesi bana güven veriyordu, sende emniyet kemeri tak

Devlet’i Osmani Ali’de terfi’i temayuzilim irfan ile olmaz .Ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak medeni haz ,ya da olacak delikle temas.

Sen bir afytabey-i yektasın darende deliksiz. ben o deliğin matkab-ı ihtiyaçtan kemiksiz.

Adamın biri araba almak için galeriye gitmiş,, alamayınca kan kaybından ölmüş.

Bu güzellik, bu zeka, bu akıl , hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü. Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber.!?

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu seeks hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.

Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir, zekilerde hafıza kaybı, aptallarda kısa süreli körlük, ibnelerde ise bir anlık gülümseme yapar.!!

Devamı Aşağıda

Linkback: https://www.buyuknet.com/seksi-sozler-t37741.0.html

Eşref28.10.2018 - 15:37
Şu anda her 100 kisiden 35′i uyuyor, 10′u yemek yiyor, 25′i çalışıyor, 15′i seeks yapıyor, 10′u araba sürüyor 4′ü ders çalışıyor bir tane salakta elinde telefon sms okuyor.

Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu, üstüme abandı, eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu, çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu; ama çürük dişimi sonunda çekmişti.

Yürü bire ehli deve endamını göreyim, sensiz geçen günlerin ecdadını zikeyim, ben mecnun muyum ki bir _m için çöllere düşeyim. Leyla’yı da zikeyim seni de zikeyim.

Erkekler araba gibidir. Dikkat etmezsen altında kalırsın.

Galata kulesinden attım fesimi.Eyyy fani insaf et değdireyim tepesini.Değdirirsem tepesini itelemem gerisini. İtelersem gerisini, keserim nefesini.

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.
Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.


Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman… Tıpkı gözlerindeki huzur gibi…

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardımEtiket:
seksi sözler erotik sözler  seksi sözler  sexi mesajları  sexi aşk mesajları  şehvetli sözler  sexi mesajlar  romantik seksi sozler  sexi maniler  yeni seksi sözler  sosyal seksi sözler 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
seksi sözler
seksi sözler
(Ortalama: 5 üzerinden 2.1 - 294 Oy)
294