Samsung Galaxy Watch 2 Teknik Özellikleri ve Fiyatı
Samsung Galaxy Watch 2 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Samsung’ un akıllı saatlerinden birisi olan Galaxy Watch, yeni modelini bir süredir duyurmaya devam ediyordu. Son gelen bilgilere göre Samsung’ un yeni gözdeleri arasına girecek olan bu model, Galaxy Watch 2 olacak. Bu yazımızda Galaxy Watch 2 akıllı saati hakkında teknik özellik ve fiyat bilgilerini vereceğiz.

Samsung, akıllı telefonları ile olduğu kadar giyilebilir teknoloji ile de kendisini geliştirmeye devam ediyor. Sürekli olarak yeni akıllı saat modelleri ile gündeme gelen Samsung, yeni gözdesini tanıtmaya hazırlanıyor. Samsung ‘ un yeni akıllı saati, Galaxy Watch 2 olacak. Samsung Galaxy Watch 2 akıllı saatin, Galaxy Note 9 modelinin ardından serinin ikinci modeli olacak Galaxy Note 10 ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch 2 Modelinde Hangi Özellikler Olacak?

Samsung’ un yeni akıllı saati Galaxy Watch 2 hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Android yazılımına uyumlu şekilde kullanılacak olan bu akıllı saatin, piyasada yer alan en iyi akıllı saatlerden birisi olması bekleniyor. Geleneksel bir saat şeklinde tasarlanmış olan Galaxy Watch 2, birçok akıllı saatin sahip olduğu kare şeklinden farklı olarak dikkat çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Samsung, bu yeni akıllı saati hakkında çok fazla bilgi vermek istememekle birlikte elde edilen duyumlara göre bu akıllı saat oldukça önemli gelişmeler ile kullanıcılara sunulacak. Oldukça hafif bir tasarımla hazırlanan Galaxy Watch 2, küçük ve şık bir görüntüye sahip olacak.

Samsung Galaxy Watch 2 Yazılım Özellikleri Neler?

Samsung’ un Tizenn OS işletim sistemini kullanacak olan Galaxy Watch 2 akıllı saati, bu yönüyle eleştirilebilir. Çünkü Tizen işletim sistemi gelişmiş akıllı saatler için oldukça basit ve yetenekleri sınırlı olarak biliniyor. Bu nedenle akıllı saati bekleyenler, Samsung’un yeni bir işletim sistemi tercih etmesini dört gözle bekliyor.

Samsung Galaxy Watch 2 modelinde olması muhtemel özelliklerden birisi etkinlik izleme ve fitness takibi olarak söyleniyor. Oldukça iyi bir donanımla kullanıcıolara sunulması beklenen bu yeni akıllı saat modelinin çift çekirdekli işlemci ve kendi özel yonga setini kullanması bekleniyor. Önceki modellerde kullanılan bataryadan daha kuvvetli bir batarya kullanılacak olan bu model, çok daha uzun giden şarj süresi sunması ile daha da ilgi görecek gibi görünüyor.

Akıllı saatin en büyük özellikler arasında ise 5G uyumlu olması geliyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Samsung, kullanıcılarına daha hızlı hizmet vermek için bu yeni saat modelinde 5G bağlantı altyapısı kullanacak.

Samsung Galaxy Watch 2 Fiyatı Ne Olacak?

Samsung’ un yeni akıllı saat modeli olarak hazırlanan Galaxy Watch 2, kullanıcılara iki farklı fiyat ile sunulacak. Saatlerden birisi 42 mm kaza büyüklüğü diğeri ise 46 mm kasa büyüklüğü ile piyasaya çıkacak. Kasa büyüklüklerinin farkı, fiyat farkını da beraberinde getirecek. Samsung’ un bu yeni akıllı saati şu anda Samsuung Galaxy Watch 2 Renaissance kod adını kullanıyor. Ülkemizde satış fiyatı henüz belli olmayan bu yeni akıllı saatin Ağustos ayı içerisinde Samsung’un yeni cihazı Galaxy Note 10 ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Yorum Yaz...

-

Yazmis oldugunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir.Yorumlar yönetici onayindan sonra yayinlanmaktadir.

Yorumlar
Hiç yorum yapilmamiş. ilk yorumu siz yapın.
En Çok Okunanlar
Forumdan
Cevap Bekleyen Sorular