The Sims 4 Geliyor.
The Sims 4 yaşam simülasyonu olan bir simülasyon oyunudur. The Sims serisinin dördüncü oyunudur.

Electronic Arts 6 Mayıs 2013 tarihinde bir duyuru yaparak oyunu 2014 tarihinde piyasaya süreceğini ve Microsoft Windows, Mac OS X platformlarında oynanacağını bildirdi.

25 Nisan 2013 tarihinde internete The Sims 4 ün geliştirilmekte olan motoruna ait The Sims 4:Olympos demo taslak resimleri düştü. 3 Mayıs 2013 tarihinde Electronic Arts, The Sims fan sitelerine e-posta atarak serinin dördüncü oyununu The Sims 4 olarak piyasaya sürüleceğini duyurdu.

TheSims4.com domain ismi aynı tarihte aktif edildi ve resmi sitesi olduğu onaylandı.

Oyun The Sims Studios ve Maxis stüdyolarında geliştirilmeye başlandı. Aynı zamanda Maxis firması The Sims le tekrar anlaştı.

The Sims 4 tek kişilik bir oyun olacak. Multiplayer özelliğinin olmayacağı belirtildi.

Maxis’ten The Sims Studio tarafından geliştirilmekte olan The Sims 4 yaşamla oynamanın yeni yollarını, birbirinden güçlü yeni yaratım araçları, gelişmiş duygu ve zekalarıyla yepyeni Sim’ler ve oyuncuların hikayelerini daha önce görülmemiş şekillerde anlatmak için Sim’lerin zihinlerini, bedenlerini ve kalplerini kontrol edebilecekleri bir oyun deneyimi sunacak.

The Sims oyun tarihinin en çok satan ve en çok sevilen serilerinin başında geliyor. Çıkışının üzerinden dört yıldan fazla zaman geçmiş olmasına rağmen The Sims 3 oyuncular tarafından her gün oynanmaya ve milyonlarca oyuncudan oluşan sosyal ağ zincirinde en güzel yaşam anları, yaratımlar ve hikayeler paylaşılmaya devam ediyor. Henüz PEGI tarafından derecelendirilmeyen The Sims 4 PC için çıkacak.

Yorum Yaz...

-

Yazmis oldugunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir.Yorumlar yönetici onayindan sonra yayinlanmaktadir.

Yorumlar
Hiç yorum yapilmamiş. ilk yorumu siz yapın.
En Çok Okunanlar
Forumdan
Cevap Bekleyen Sorular